У Луцьку відбувся унікальний фестиваль колядок, де церковні хори та недільні школи об’єдналися для спільного виконання старовинних та сучасних колядок. Захід призначений для благодійності, збираючи кошти на підтримку Збройних сил України.

Благодійний захід з участю церковних хорів на підтримку Збройних сил та недільних шкіл

Благодійний захід за участю церковних хорів та вихованців недільних шкіл міського деканату вперше відбувся в храмі Рівноапостольної Марії Магдалини.

З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла його учасниками стали одинадцять співочих колективів, серед яких дитячий ансамбль «Музики» недільної школи церкви Введення у храм Пресвятої Богородиці, дует «Два крила» родини Мірчуків та інші. Звучали старовинні й сучасні колядки та різдвяні піснеспіви. Завершилося свято спільним виконанням духовного гімну «Боже великий, єдиний!», який тут звучав уперше, та спільною колядою.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Слухали співців владика Михаїл, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, міський декан протоієрей Михайло Онищук, настоятель протоієрей Олександр Колб, інше духовенство, численні миряни.

На завершення концерту архієрей подякував учасникам за виконання піснеспівів, якими вони прославляють Творця, вручив їм дипломи, а дітям – солодощі.

Під час мистецького заходу, який проведено в неділю віддання свята Богоявлення Господнього, зібрано 10 тисяч гривень для Збройних сил України.

Джерело: Волинська єпархія Православної Церкви України