Студенти та викладачі ВПБА вирушили в захопливу подорож до міст Дубно та Тернопіль, сповнену культурних вражень та відкриттів. Активісти організували Андріївські вечорниці, де молодь проявила свої таланти та занурення в етнографічну спадщину.

ВПБА: Дорожні пригоди та культурні свята в Тернополі!

З ініціативи Студентської Ради ВПБА для всебічного виховання особистості та урізноманітнення дозвілля студенти та викладачі з культурою екскурсійною програмою 22 листопада 2023 р. відвідали міста Дубно та Тернопіль.

Супроводжували студентів проректор з виховної роботи ігумен Іларіон (Зборовський), завідувач регентського відділення священник Дмитро Панасюк та інші викладачі.

Під час поїздки студенти відвідали Дубенський замок князів Острозьких та визначні пам’ятки Тернополя. У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі волиняни відвідали виставу: «Ісус – Син Бога Живого». Режисер-постановник – народний артист України Федір Стригун.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

24 листопада студенти ВПБА з власної ініціативи зорганізували «Андріївські вечорниці». Цей етнографічний вечір дав змогу багатьом студентам проявити свої акторські здібності, любов до народного співу, етнографії, було проведено ряд конкурсів з народознавства.

На захід студенти ВПБА запросили керуючого Волинською єпархією митрополита Михаїла (Зінкевича), який подякував їм за проведену роботу, креативність, творчість та закликав молодь проводити дозвілля з користю для власної самореалізації, розвитку і вдосконалення, підтримуючи і досліджуючи національні традиції.