Орден Святого Пантелеймона, найвища громадська нагорода в галузі охорони здоров’я, носить ім’я святого, який вважається покровителем лікарів і хворих. Цей орден не тільки відзначає видатні досягнення в медицині, але й символізує віру, співчуття та жертовність, які лікарі вкладають у свою роботу для покращення здоров’я та життя інших.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сьогодні ми від імені кожного українця бажаємо висловити найглибшу шану та вдячність Герою охорони здоров’я, директору Тернопільської Центральної Районної Лікарні, Володимиру Лісовському, який отримав цей високий орден. Його заслуги в галузі медицини надзвичайно важливі для нашої спільноти і країни в цілому.

Орден Святого Пантелеймона – це символ вдячності за всі ці миті служіння та жертовності. Цей орден нагадує нам, що медицина – це не тільки наука, але і мистецтво віддавати життя для інших. Велика подяка Володимиру Лісовському та всім лікарям, які присвятили себе охороні здоров’я нашого народу.

Ми завжди пам’ятатимемо Вашу сміливість, віру та незримий героїзм у служінні на благо України. Дякуємо вам, наші справжні Герої охорони здоров’я!