8 лютого, в храмі святителя Миколая Чудотворця у селі Збручанське Борщівського деканату Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви духовенство єпархії відслужило заупокійну Божественну літургію та чин поховання декана Борщівського деканату та настоятеля парафії святителя Миколая Чудотворця – протоієрея Ігоря Накураша (04.08.1979 – 06.02.2017), який після тяжкої хвороби на 38-му році життя відійшов у вічність 6 лютого.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ богослужіння та чин поховання очолив духівник єпархії та настоятель храмів рівноапостольного Великого князя Київського Володимира в с. Забойки та святої рівноапостольної Великої княгині Київської Ольги митрофорний протоієрей Володимир Простак, у співслужінні собору духовенства Тернопільської єпархії УАПЦ.

Віддати шану покійному прибули священики з різних деканатів Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, а також представники інших християнських конфесій. Поховали протоієрея Ігоря на цвинтарі міста Теребовлі, поряд з могилою батька.

Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ єпископ Віктор (Бедь), духовенство та всі вірні Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви висловлюють щирі співчуття рідним, парафіянам та близьким померлого. Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу спочилого протоієрея Ігоря Накураша в оселях праведних.

Вічна йому пам’ять!

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ