У храмі на честь 12-ти апостолів у Тернополі відбулося архієрейське богослужіння, яке очолив митрополит Нестор, присвячене святим Кипріяну та Юстині. В цей день віряни вшановували життя та духовну подвигу цих видатних святих раннього християнства.

Митрополит Нестор веде Божественну літургію в храмі 12-ти апостолів

2 жовтня 2023 року, коли Православна Церква вшановує святого Кипріяна та мученицю Юстину, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершив Божественну літургію у храмі на честь 12-ти апостолів у Тернополі.

Крім настоятеля храму протоієрея Миколая Мниха, Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький, завканцелярією протоієрей Володимир Зубілевич, секретар канцелярії протоієрей Сергій Росіцький, духовенство Тернопільського благочиння.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Освячення й закладення наріжного каменя храму на честь 12-ти апостолів на вул. Яреми в Тернополі владика Нестор звершив у жовтні 2020 року.

У листопаді 2022 року архієрей звершив чин освячення хреста нового храму.

Священномученик Кипріян та мучениця Юстина – дві видатні постаті раннього християнства, які пройшли духовний шлях від гріховного життя до святості. Святий Кипріян починав як чарівник, а свята Юстина – як дівчина в родині язичеського жреця, але обоє знайшли істину в Христі та віддали своє життя служінню Богу.

ДЖЕРЕЛО: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ