Блаженнійший Митрополит Епіфаній і Посол Великої Британії Мартін Гарріс провели зустріч, на якій обговорили питання релігійної свободи та допомоги Україні в контексті її боротьби за незалежність.

Обговорення важливих аспектів релігійної та міжнародної співпраці

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 21 листопада 2023 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні паном Мартіном Гаррісом, якого супроводжували співробітники дипломатичної установи.

На початку спілкування йшлося про вшанування 10 річниці Революції Гідності й День Гідності та Свободи, який сьогодні відзначається в Україні.

В контексті цього Предстоятель ПЦУ зазначив, що Україна все ще бореться за свою свободу й незалежність, захищаючись від російських загарбників, тож потребує стійкої підтримки демократичного світу. Також Його Блаженство подякував пану Послу за значну і важливу допомогу, яку уряд та народ Великої Британії надає нашій державі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Окрім того, в ході зустрічі сторони обговорили процес становлення помісної Української Православної Церкви, міжконфесійну ситуацію й питання державно-церковних взаємовідносин, зовнішні церковні зв’язки та міжнародну діяльність Православної Церкви України.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)