Його Високопреосвященству Андрію,

Митрополиту Галицькому, керуючому Івано-Франківською єпархією,

Духовному опікуну Тернопільської та Хмельницької єпархій,

Голові Комісії у справі вивчення, оприлюдненого 16 жовтня ц.р. Телевізійною службою новин епізоду за участю Високопреосвященнішого Мстислава, архієпископа Тернопільського і Подільського та кліриків Тернопільської єпархії УАПЦ

Ваше Високопреосвященство!

До Вас звертаються православні християни Тернопільщини — вірні Української Автокефальної Православної Церкви, яким не байдужа подальша доля Православ’я на нашій землі.

Знаючи Вас як одного з найавторитетніших ієрархів УАПЦ, просимо Вас об’єктивно розслідувати згадану справу та рекомендувати Архієрейському Собору нашої Церкви звільнити дискредитованого ієрарха з посади керуючого Тернопільською єпархії.

Певні, що особи, які дискредитували УАПЦ на Тернопільській землі, не можуть нести подальший архіпастирський або пастирський послух в межах нашої єпархії, оскільки це призведе до катастрофічних наслідків для репутації нашої Церкви у суспільстві. Завдяки сюжету телеканалу «1+1» про спосіб відпочинку архиєпископа Мстислава та його кліриків знає вся Тернопільщина та сотні тисяч телеглядачів каналу «1+1». Залишати цих людей на тих посадах, які вони формально досі займають, — означає свідомо нищити Православ’я на нашій багатостраждальній землі. Цей шлях призведе нашу Церкву до повної репутаційної катастрофи, а, можливо, і до фактичного зникнення УАПЦ в нашому регіоні.

Уклінно просимо розібратися у справі та винести справедливе рішення, яке дозволить відновити заплямовану репутацію нашої Церкви та зберегти її присутність на Тернопільщині.

img008

 img009

Просимо вірних УАПЦ не бути просто байдужими спостерігачами “псевдодіяльності” архиєреїв Української Автокефальної Православної Церкви. Розгульні священники, приватні храми, неіснуючі семінарії… Що нас чекає далі?

Для опитування Вашої думки заповніть, будь ласка, анкету або зателефонуйте за контактним номером телефону:

+38 044 599 0005