Стаття розповідає про участь братії Духовного Центру у важливому заході, під керівництвом отця Миколая Зінкевича, вони не лише піднесли молитву за Україну, але також привітали усіх присутніх та висловили подяку трудовому колективу Тернопільського аптечного об’єднання з нагоди його 25-річчя. Стаття акцентує увагу на духовній силі та єдності у часи війни, підкреслюючи важливість молитви та ментальної підтримки.

Отці, Молитва та Солідарність: Важливість Духовної Підтримки в Урочистому Дні

Братія Духовного Центру Свято-Троїцького Кафедрального Собору м.Тернополя, під керівництвом отця Миколая Зінкевича, взяли участь у важливому заході, де не лише піднесли молитву за Україну, але й привітали та висловили подяку трудовому колективу Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання з нагоди його 25-річчя.

Сьогодні особливо важлива духовна підтримка отців та їх благословення у часі війни, слова та молитва сприяли єдності та гармонії у колективі цього урочистого дня.

Високо оцінюються зусилля кожного працівника, що виявляється у різних формах, включаючи і придбані колективом дрони для Сходу. Це свідчить про те, що кожен українець, незалежно від місця, де він знаходиться, вносить свій вклад у перемогу нації.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Організатори заходу висловили подяку всім гостям за їхні теплі слова та підкреслили, що нагороди та визнання отримані не лише ними особисто, але й усім колективом Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання.

Наталія Марків висловила глибоку шану тим, хто віддає своє життя за Україну, та закликала до молитв та захисту української землі. В той же час, керівниця обіцяє продовжувати фармацевтичну допомогу та донатити, підтримуючи свою країну на всіх рівнях.

Цього дня відчувався глибокий патріотизм та об’єднання українців в часи трагічні і важкі, визначаючи невтомну боротьбу та віру у свою Перемогу наших людей, як на передовій так і в тилу.