У зверненні до найменших православної громади, благочинний протоієрей Миколай Бабій звертається до дітей зі словами натхнення, підтримки та надії. Він наголошує на важливості міцної духовної присутності Христа у житті, а також розкриває значення Таїнств Сповіді та Причастя. Слова отця-настоятеля містить заклик подолати життєві випробування та спокуси, з допомогою віри, благодаті та допомоги Божого.

Важливість Христового благословіння та Таїнств для долі та духовного розвитку молодого покоління

Дорогі мої діти,

Нехай у вашому серці завжди живе Христос, приносячи вам світло, тепло та незмінну духовну присутність. Його благословіння хай супроводжує вас на кожному кроці вашого життя, наділяючи вас силою і мудрістю долати випробування та подолати спокуси.

Таїнства Святої сповіді та Причастя, які ви будете отримувати, нехай стануть джерелом внутрішнього зміцнення і духовного підтримки на протязі усього вашого життя. Вони висвітлюватимуть ваш шлях у темних моментах і наповнять серце надією та спокоєм.

Кожна перешкода та негаразд в вашому шляху буде подолана завдяки силі Божого слова та допомозі Святого Духа. Нехай ці великі Таїнства будуть вашими орудами в доланні життєвих труднощів та відчужень.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молюся, щоб Всемилостивий Господь завжди беріг вас своєю незмінною любов’ю та оберігав від усіх злоб, які можуть торкнутися вашого серця чи душі. Хай Його благословіння сприяє вашому духовному зростанню та розкриттю вашого потенціалу у служінні Богові та ближньому.

Вірю, що ви будете рости в мирі, гармонії та любові, сприяючи збудові сильної і мирної держави. Нехай Божий благословення супроводжує вас у всіх ваших зусиллях і допомагає знайти радість у послугах і діях, що ви вчиняєте.

З найкращими побажаннями,

Благочинний протоієрей Миколай Бабій

Джерело: Парафія Преображення Господнього УПЦ (ПЦУ) м. Шумська