Церква завжди була місцем злиття віри, духовного розвитку та підтримки для вірян у всьому світі. Упродовж віків ці цінності залишаються незмінними, але інновації в сучасному світі відкривають нові можливості для підтримки та об’єднання віруючих. Автокефальна Українська Православна Церква (ПЦУ) взяла на себе місію поєднати віруючих із своєю духовністю в єдину християнську родину! Молитви, новини, структура автокефальної УПЦ (ПЦУ), онлайн-послуги, духовні заклади, документи, корисні ресурси тощо – за допомогою інноваційного чат-боту тепер в доступі в один дотик – start. А в центрі цього проекту стоїть надзвичайно талановитий розробник Арсен Горобець.

Школяр Арсен розробив чат-бот для автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ)

Чат-бот УПЦ (ПЦУ) відкриває двері до духовності у цифровому світі, забезпечуючи доступ до церковних традицій, молитов та актуальних новин в будь-який момент. Його розвиток став можливим завдяки таланту та наполегливості уродженця Тернополя 16-річного Арсена Горобця.

Арсен – цей неймовірний юнак, який виявився ще й обдарованим спортсменом – він займається плаванням та боксом з дуже раннього віку. Його спортивні уподобання виявилися природним потягом до досягнень у різних аспектах життя.

Але насправді вражає не тільки фізичний розвиток Арсена, а й інтелектуальні здібності та устремління до самовдосконалення. У 13 років, коли багато інших однолітків граються у дитячі забави, Арсен почав цікавитись програмуванням. Він самостійно вивчав мову програмування Python, що потребує неабиякої самодисципліни. Захоплення новою технологією і розвиток у цьому напрямку щодня підтримував батько Арсенія, котрий завжди є поруч і постійно підтримує і заохочує сина поглиблювати знання, наблизитись до мети і подолати похибки та невдачі.

Праворуч від Арсена – мама Світлана Василівна, тато Роман Іванович і братик Денис

Арсен Горобець прагне розвивати свої здібності на найвищому рівні. Його мета – навчання в Українському Католицькому Університеті (УКУ) у місті Львові, де він сподівається продовжити свій розвиток у галузі технологій.

Але Арсен – не лише талановитий розробник. Він також має душу благодійника і активно бере участь у соціальному житті своєї школи-ліцею № 6 ім. Н. Яремчука та рідного міста Тернопіль.

Арсенів проект чат-бот УПЦ (ПЦУ) створено за ініціативи Громадської Організації «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія». Саме ця молода команда на чолі з головою Фонду Наталією Шевчук, допомогла юнакові реалізувати свою ідею і забезпечити віруючих інноваційним інструментом для об’єднання з духовною спадщиною.

Чат-бот УПЦ (ПЦУ) став важливим кроком у розвитку церковних традицій у сучасному світі. Він забезпечує доступ до віри та духовної підтримки в будь-який час і в будь-якому місці, навіть в умовах війни. Завдяки наполегливості та здібностям Арсена Горобця і підтримці ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія», цей проект став можливим і обов’язково принесе користь віруючим.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Ми переконані, що майбутнє належить талановитим молодим людям, таким як Арсен Горобець. Він не лише створює інновації, а й змінює світ, роблячи його ближчим до церковних цінностей та духовності. Чат-бот УПЦ (ПЦУ) https://t.me/uocukr_bot – це не просто технологічний проект, але і робота серця та душі молодого розробника, який вірить у силу інновацій та духовного об’єднання. Його захоплення новими технологіями – це історія успіху і віри, яка надихає нас усіх. Для нашої Святої Церкви України це величезний і значущий проект реалізований вміннями та знаннями юного тернополянина, що для мене, як голови Фонду є особливо приємним, адже наш Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви (2000-2015) Митрополит Київській і всієї України Мефодій Кудряков надзвичайно любив свою малу батьківщину Тернопільщину. Тож і останній спочинок здобув саме поруч із Зеленою Церквою в центрі Тернополя, як і заповідав. Інший аспект – владика Мефодій надзвичайно цінував молодих людей, котрі прагнули отримати нові знання, бути корисними церкві і державі, книга була постійним супутником Його Блаженства, а тому підтримати такого чудового хлопця, як Арсен, це наш успіх і перемога. Користуючись нагодою, хотіла б скласти батькам Арсенія повагу та подякувати за виховання такого сина, свідомого українця з чіткими та твердими поглядами на майбутнє, юнака, який вже мислить маштабами інтересів місцевої громади та загалом всього народу України. Адже це не перший проект розробника – на канікулах він подарував чудовий та корисний чат-бот тернополянам і був схвально сприйнятий на місцевому рівні. Працювати з такою молоддю, як Арсен – це, як на мене, надзвичайна подорож у світ нових технологій, розробники яких допомагають Україні досягати перемог і на фронті, і в економіці, і в духовному житті нашого суспільства», – сказала Наталія Шевчук в коментарі для нашого видання.

Джерело: Наша Версія.