У другу річницю від початку великої війни сталася сумна подія: на фронті загинув Олександр Профатило з Чортківщини, який всього за чотири дні до цього відзначив своє 35-річчя.

Втрата героя-земляка: загибель захисника на фронті у другу річницю війни

Сумна звістка у другу річницю великої війни: на фронті загинув Олександр Профатило з Чортківщини, який лише 20 лютого відзначив своє 35-річчя.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У другу річницю повномасштабної війни сумна звістка надійшла у Заліщицьку громаду. На щиті до рідного дому повертається Олександр Профатило. 20 лютого у захисника був день народження. Олександрові виповнилось 35 років.

«Знову сумна звістка надійшла у Заліщицьку громаду. На війні, захищаючи рідну землю від російського окупанта, загинув житель нашої громади, військовослужбовець ЗСУ – Олександр Олександрович Профатило, 20 лютого 1989 року народження. Виконавчий комітет Заліщицької міської ради на чолі з міським головою Іваном Дроздом висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого Героя. Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Вічна пам’ять, честь та слава Герою!» – йдеться у дописі Заліщицької міської ради.