27 лютого 2023 року митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершив богослужіння у каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени м. Тернополя. Уранці він відслужив Часи, зображальні та Вечірню, а на Великому повечір’ї прочитав першу частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. Ця подія має велике значення для вірян, які святкують Великий піст і допомагає їм зосередитися на духовному очищенні та підготуватися до святкування Великодня.

У Тернополі відбулося важливе релігійна подія на початку Великого посту

Ввечері 27 лютого 2023 року митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор відслужив богослужіння у каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени м. Тернополя. Владика звершив Часи, зображальні та Вечірню, а клірики кафедрального собору співслужили з ним.

Цього ж дня на Великому повечір’ї митрополит Нестор звершив читання першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. Цей визначний та проникливий церковний піснеспів, який розкриває тему покаяння людини у вчинених гріхах на основі багатьох Біблійних прикладів, складається з 250 тропарів. Частини цього канону читаються протягом перших чотирьох днів Великого посту, а повністю він прочитується на Утрені четвертої, п’ятої седмиці.

Ця подія має велике значення для вірян, які є учасниками Великого посту. Богослужіння та читання покаянного канону допомагають їм зосередитися на духовному очищенні та підготуватися до святкування Великодня.