Архієпископ Тихон вразив вірян читанням акафіста перед Чудотворною іконою «Тернопільська» у кафедральному соборі, закликаючи до молитв за перемогу та мир в рідній землі.

Величезна подія у Тернополі: Веруючі об’єдналися в молитві за Україну та мир

У неділю ввечері, 21 січня 2024 року, кафедральний собор Різдва Христового (Зелена Церква) в м. Тернопіль став свідком надзвичайної події – читання акафіста до Пресвятої Богородиці перед Її Чудотворною іконою «Тернопільська». Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк очолив вражаюче співслужіння духовенства, звершивши цей важливий релігійний обряд.

Під багатоголосні співи та благословення архіпастиря, віряни занурюлись у молитовну атмосферу, прославляючи Пресвяту Діву Марію. Особливий акцент був зроблений на молитвах за перемогу України над російським агресором, за здоров’я воїнів-захисників та мир в рідній землі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

По закінченні церемонії, архієпископ Тихон звернувся до присутніх, поділившись словами проповіді. Владика наголосив на значущості єдності вірян у важкі часи та закликав до щедрості серця в допомозі потребуючим.

Зібрані православні покинули храм, насичені не лише святковою атмосферою, але й глибоким почуттям спільноти та віри. Читання акафиста виявилося не лише релігійною подією, але і важливою духовною подією для громади, яка об’єднана спільними надіями та молитвами.

Джерело: Тернопільсько-Бучацька єпархія УПЦ (ПЦУ)