У Чорткові відбулося вручення відзнаки “За честь і відвагу” та медалі “За жертовність і любов до України” ветерану війни Андрію Пашковському. Ці нагороди були вручені від імені Митрополита Епіфанія, що свідчить про велику повагу та визнання його героїзму. Андрій проходив реабілітацію після важкого поранення, отриманого на передовій. Волонтери та місцеві лідери відвідали його, висловивши підтримку та вдячність за його військову службу. Це нагородження стало символом гордості та вдячності міста Чорткова за його внесок у захист України.

Волонтери та місцеві лідери відвідали героя, який проходить реабілітацію після важкого поранення

У Чорткові відбулася нагорода, що стала визнанням надзвичайної мужності та жертовності одного з містян. Андрій Пашковський, ветеран війни та учасник бойових дій, був ушанований врученням відзнаки “За честь і відвагу” та медалі “За жертовність і любов до України”. Ці нагороди були вручені від імені Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, який проявив велику повагу до героїчної сили та відданості Андрія.

Упродовж 8 місяців Андрій Пашковський проходив реабілітацію після важкого поранення, яке отримав на передовій у Донецькій області. Він був членом 105-ої бригади територіальної оборони, де виявив велику мужність та відвагу. Його важке черепно-мозкове поранення стало випробуванням, але завдяки наполегливості, підтримці родини та близьких, Андрій пройшов важкий шлях реабілітації та продовжує крокувати до повного одужання.

Відзнака “За честь і відвагу”, вручена Андрію Пашковському від міського голови Володимира Шматька, свідчить про велику повагу та визнання його в місцевій спільноті Чорткова. Ця відзнака підкреслює неоціненний внесок Андрія в захист України та його беззаперечну відданість принципам честності та мужності.

Відвідати героя Андрія Пашковського під час його реабілітації прийшли волонтери БО БФ “Покрова Чортків”, міський голова Чорткова Володимир Шматько та депутати міської ради. Вони висловили свою повну підтримку та велику вдячність Андрію за його військову службу та жертовність у захисті Батьківщини. Відвідини були символом солідарності та спільної підтримки героя у складний період його життя.

Під час зустрічі, о. Андрій Левкович, з благословення Митрополита Епіфанія, вручив Андрію медаль “За жертовність і любов до України”. Ця нагорода свідчить про визнання його внеску у зміцнення патріотичних цінностей та любові до своєї країни. Від Митрополита Епіфанія це велика честь, яка підкреслює значущість Андрієвого самовідданого служіння та його приклад для інших.

Чортків гордиться своїм героєм, Андрієм Пашковським, і його нагородження є свідченням великої поваги та вдячності від місцевої громади, а також від української церкви. Цей визнаний герой продовжує боротися за своє одужання з великою витримкою та волею до життя.