#церква_не_товар: чому злочинець став архієпископом за тиждень?

21 серпня 2020 року Божого на сайті ГО “Фонд пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” було опубліковано розслідування стосовно скандального Архієпископа Тихона (Петранюка Тараса Івановича). 

Деталі за посиланням:

https://mefodiy.org.ua/lyapas-pravoslavniy-cerkvi-ukraini-vi/

 

39 thoughts on “#церква_не_товар: чому злочинець став архієпископом за тиждень?

 1. Вітя Теребовля says:

  Треба Епіфанію петицію написати нехай навідається в найближчу зону тай висвятить там з десяток зеків і так най висвячує відбірних рецедивістів щоб зразу на митрополита чи архі заходили під стать тихону

  • Слободян Біла says:

   Як вигонять , знову крайні будуть декани -бо вони того страптивого проголусували! Простак дуже тоді за Тихона народ підбурював лиш би Герман не зайшов і що Простак з того має тепер? Використали його Макарій з Тихоном наївного і викинули, як сміття!!!! Варто було позоритись за злодія?

   • Марія says:

    Шановний , “ Слободян Біла», поясніть, будь ласка, що о.Володимир « мав мати з того»( не зрозуміло з чого).? І яким чином Його « використали»,і на «яке сміття викинули»? Прошу конкретні факти, а не абстрактне пустослів‘я.

    • О.Ігор says:

     Доця, що мав мати? Я тобі нагадаю: обіцяв Тихон, на передодні,як приїжджав до вас додому з Петром, що тата візьме штатним священником в кафедральний собор і дасть зарплату 10 000 оформлять як у католиків сотрудником бо не розірветься в неділю одним місцем на чотири парафії служити, обіцяв йому висвятити зятя, казав, що все буде з ним узгоджувати і радитись лиш би на Тернопіль зайти. Простак мені особисто казав, що перед зборами Макарій підходив і просив за Тихона кандидатуру підтримати бо Герман то людина Михайлівни, а тут скандал з тим проданим замком, вона єпархію розвалить ,якщо Тихона не поставити дослівно: цей буде робити, що я скажу з ним проблем не буде. Тато тоді сказав, що утримається на голосуванні нехай попи самі вирішують. Макарій наполягав – в результаті Тихон на посаді. А чим посуті відрізняється від Мстислава? Ще за Андрія казав твій тато з Фондом треба домовлятись бо це ніколи не закінчиться, Андрій категорично заперечив. Що маємо ?Шостий рік йде війна. На кафедрі скільки ? шесторо помінялось і цього знімуть бо Михайлівна вже якщо взялась то зніме любою ціною. Проблема не в татові чи, що він підтримав Тихона, а в тому, що вкотре обманули -Тихон божився, що криміналу немає і всі хвости підібрав, а на ділі? На татовому авторитеті виїхали – а тепер хоч трава не рости. Тому, доця ти не переживай, сволота не той хто повірив, а той хто збрихав!

 2. ПіП says:

  За дах яцеркви не розрахувався з майстрами, зарплату вже півроку не дає, рахунки не сплачено – ще в біга подасця тай повсьому.. шахрай це діагноз і на все життя

  • Сестра says:

   Майстри просили тел Михайлівни щоб пожалітись, бо Тихон дійсно заборгував їм гроші!!!
   Шило в мішку не сховаєш.

   • Дикий декан says:

    Це правда, я теж чув, що Наталія Михайлівна обіцяла з Фонду пам”яті владики Мефодія оплатити всі необхідні витрати по утриманню і реставрації церкви Різдва Христового, погасити всі борги перед ПІПами. Я думаю, її телефон можна давати всім, хто має будь-які претензії до будь-чого церковного, навіть до Папи Римського

     • Дикий декан says:

      Навіть не зачесалося. Але абревіатура сподобалась, дуже влучна: ПІПа вона в Африці ПІПа. Повна ПІПа.

    • оВолодимир says:

     Кудінова не пінся, тобі до Михайлівни, як до неба. Вона ніколи і нікому не затримувала зарплату ще й завжди старалась віддячити. Андріївська при ній була вичещена, укомплектована і товару церковного на сотні тисяч закуплено, комуналка сплачена на рік вперед. Вона всю Софію за горло тримала. Як не знаєш, то палку не перегинай. Ми приїжджали – постіль чиста, випрасувана, патріархія вимита, що казарма, все на своєму місці, вода ящиками, продукти затарино. Що правда характер у неї порох і авторитетів у неї нема, один Владика мав на неї вплив хоч нерідко із Самим прирікалась, та коли треба було зробити роботу на рівні з усіма брала тряпки, як треба було і мила. В грозу квіти садила до дня Києва – в кабінеті не відсиджувалась. Як треба було комусь з наших поміч, чи ліки вона до Блаженнішого не ходила – вирішувала, оплачувала без розмов ніхто про то й не знав. На відміну від Тихона, який коли треба йому щось без мила в одне місце залазить, а як дати допомогу на операцію тому ж таки Простаку то нема нікого дома. Добре, що шмаття шиє безудержно вже поїхав на тих облаченнях. Сам має на бензин, пожерти, а інші, що не люди?! Священники вже бачать до чого то йде – вщент собор обчистив і блатує. Але то не з віку каліка не до смерті пан! Тепер о.Володимира хоче зробити крайнім – звіт по фінансам Різдва вимагає, а то що Володимир тратив чи ти весь час списував? Хто має звітувати? Що дуріків з людей робите- Владика Мефодій на Різдва Христовому Київ тримав, а тут на зарплату нема – ??? То може ще Собор продай дай Боже здоров’я Надалу, що перекрив бо вже б розсунулось та й було би повсьому. Угомоніться бо бачу, що всі підете співаючи, як Тихона винесуть то й челядь вилетить. Дивися які всі мудрі на чужому руки гріти.

 3. Дикий декан says:

  Ну, такоє… Жодна адекватна інформація про те, що владика Тихон порушив закон за час його перебування на тернопільській кафедрі, наразі відсутня. Бруду ллється багато, церква Різдва дійсно перекрита, людей на службах у владики звичайно більше, ніж у танцорів сіті, я сам це бачу кожну неділю. Про те, що хтось кудись побіжить, так це гниль, яка його оточує по собі міряє, бо ж досі не можуть помиритися після деребану митрополичого спадку в целофанових пакетах і тільки мріють одне одного з каси “збити”. Такі “сотрудники” ніколи не допоможуть ні відповідальність нести, ні в гріхах вистояти. Тому оці ПІПи будуть тихо сидіти, голови в пісок запхавши, і Наталі Шевчук періодично на сайтах “під….”.

  • Коваль Ігор says:

   Вже не чіпайте того Мстислава, він на відміну від Петранюка в бігах не перебуває і в розшуку теж. А щодо прихожан то Різдва церква в яку люди ходять не на владику а до Бога просто зручно центр тож яка тут заслуга тихона? Ви маєте з ним щось спільне то й так і напишіть, може вам і добрий і праведний, а докази річ вперта… нічого особистого якщо вкрав і втік то нехай відповість до чого тут ця демагогія. Не винен нехай покаже документ – виправданий чи судимість погашена. Що тут такого?

    • Костя BMW says:

     Ви ще запропонуйте провірити сайт Луганської Народної Республіки! Українською мовою сказали вам – Ленінський районний суд м.Луганська після 2014 опинився на непідконтрольній території – про АТО щось чули? Степанов може і обхідний підписати Петранюку якщо так просите. А щодо Мстислава то він висновки зробив і якщо потрібно буде перепросить у Михайлівни вони мефодіївці розберуться між собою. Михайлівна зняла – вона і призначить якщо потрібно буде! А Тихона вже так не захищайте та не виправдовуйте бо він, як ніхто розуміє складність ситуації і чим це для нього пахне… таке минуле нікому не потрібно щоб піднімали тим паче коли ти при такій посаді. Мстислава пепед тим , як розірвати півтора року Михайлівна попереджала – він теж думав, що то все дурниці, а чим закінчилось? Бідою, ганьбою, втратою кафедри. Тому, ви не дуже розпинайтесь бо на кону доля, титул і посада Тихона. До поки Михайлівна не відмінить травлю – Тихон приречений! Шкода бо служить, притерся вже тай з Нестором тим метровим пєдіком у порівняння не йде!

     • Дикий декан says:

      Кастян, дивись, ти як людина, яка розуміє українську мову надіюсь не тільки з уст своєї падружки, і може попросити Степанова про будь-яку послугу, маєш скласти в своїх світлій голові один простий пазл: людину вирішили ніби-то затримати постановою луганського суду в 2010 році (роззуй очі і подивись на дату постанови), в розшук оголосили ніби-то в 2011 році (ще раз роззуй очі управління мвс УКРАЇНИ), і він не попав в базу розшуку МВС до 2014 р. Шо то не то, Кастян, погодься? І шо там, доречі, за АТО в 2010 і 2011 р. було і територія під чиїм контролем була? Ну то таке, ви звикли, щоб вас “пасли”, “множили”, “травили” такі як Натаха, самі думати не хочете, а може і не можете. Засранці, ви хлопці, а не мефодіївці, тому і церква Різдва у вас облуплена стояла, поки ви там “ксьондзами” за зарплату “вкалували”, а служити треба було Богу і людям.

  • Віра Іванівна says:

   ПОПИ БЕЗ ЗАРПЛАТИ МАБУТЬ ТОМУ, ЩО ПРИХОЖАН МОРЕ! ТИХОН КЕРУЄ, А КОШТИ ДЕ? В БОУЛІНГУ? ЧИ ЗВАМИ ДЕКАНе ДИКИЙ ПРОПИВАЄ???

  • Хорист 3 says:

   Дикий ти звідки вибіг ще й декан? Тарзан місцевий? щодо прихожан то вже так не розписуйте бо не одні ви ходите до Різдва – храм пустий! І це факт. А щодо Мстислава то б помовчали поки тихон крав в луганську то мстислав вже тут служив, а то що так сталось то ваша правда треба було йому вступити не зариватись і сидів понині тихо і спокійно все було б добре.

   • Дикий декан says:

    Точно, все було би класно, може б і Марека вже висвятив… А може і Гоч би гроші віддав, і з Натахою мефодіївною помирився би . А то ходите тепер кругом Різдва і слюні пускаєте, в подружка ваша ніяк до церковного життя “долучитись” не може.

  • Костя BMW says:

   У нас хоч облуплена церква в центрі Тернополя є, а де ваша та сама, що навіть згоріти не було чому? То чого того пожарника заборонили в КП? НЕ підлизав чи не проштовхнув? Про Бога згадали? Далі будуть і пазли і наслідки! Дві кримінальні справи має Тихон в ЄРДР і пазлуйте тепер, а ПЦУ крапку в біографії цього дєятеля поставить раніше чи пізніше. Бойка йому теж ніхто не забув – Усік недоклепаний!

 4. Олег МІСТ says:

  ВОНО ВЖЕ 5 МІСЯЦІВ ЗАРПЛАТУ НЕ ПЛАТИТЬ КСЬОНЗАМ!!!! Добре, що має на облачення, прийшло голе, босе без вінка а тут дивися як розїлося морда в двері не поміщається, а люди духом святим мають харчуватись владика невє—ний!

 5. Друг Тарасика says:

  Тихон не плач, боляче малюк ну що зробиш заслужив! Вали далі до батьків та й в Чернівці заїдь… віддихався, відгодувався на тернопільщині давай діва збирайся в дорогу ангела хоронителя в дорогу!

 6. Ігор says:

  Якщо так, як каже вона і у Тихона немає документу, що його виправдали шото має бути ухвала чи рішення того суда Луганська то гнати то в шию треба ще й дати батогом щоб добре запамятав Тернопільщину

 7. Андрій says:

  То Владика ще не звітував перед Священним Синодом ПЦУ за свої труди на Тернопільській кафедрі як почне горіти перший знак – їде монах святий на київ 😛☺🙃😅😃😁

 8. Петришина О.В. says:

  Тихон вже так обнаглів, що розводи за 1000 гриваків роздає на право і наліво без розбору хто ти православний, католик, жид чи араб…. Нестор відправив людину, сказав примиріться, знайдіть спільну мову, прийдіть з чоловіком можливо ми спільно знайдемо можливість зберегти сім’ю у вас діти…. жінка вийшла і поїхала до тихона каже мені треба розвід, о.василь їй 1500 грн ,вона каже подруга брала у вас за 1000 він їй – ви в кп вінчались тому 1500. Вона заплатила і той їй виніс папір за 10 хв. що сказати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *