Український Митрополит Київський звершив урочисту літургію в честь свята Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього. Він виголосив проповідь та молитви за мир в Україні та за воїнів, які її захищають.

Божественна літургія на свято Воздвиження Хреста Господнього 2023

В день свята Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього, 14 вересня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)