У неділю 12-ту після П’ятдесятниці та в день святкування перенесення мощей святого Феодосія Печерського, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію в Свято-Феодосіївському ставропігійному чоловічому монастирі міста Києва. Це свято було пронизане молитвами за мир, захист Батьківщини та пам’ять полеглих захисників України.

Молитва і вшанування: Божественна літургія у Свято-Феодосіївському ставропігійному монастирі


У дванадцяту неділю після П’ятдесятниці та в день свята перенесення мощей преподобного Феодосія Печерського, 27 серпня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Свято-Феодосіївському ставропігійному чоловічому монастирі міста Києва.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, архієпископ Вишгородський Агапіт, намісник монастиря архімандрит Макарій, братія обителі та запрошене духовенство.

На малому вході Митрополит Епіфаній возвів ігумена Кипріана в сан архімандрита.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після читання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Під час відправи також лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Наприкінці Божественної літургії відбувся урочистий Хресний хід навколо храму, після якого Предстоятель відзначив захисників України, волонтерів та благодійників церковними нагородами.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)