У чотирнадцяту неділю після П’ятидесятниці 10 вересня 2023 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. На богослужінні співслужили видатні духовні діячі та виголошено молитви за мир та безпеку України.

10 вересня 2023: Предстоятель і Молитви за Україну

У чотирнадцяту неділю після П’ятидесятниці, 10 вересня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили архієпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, єпископ Васильківський Єфрем, братія монастиря та запрошене духовенство.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після прочитання Євангелія Митрополит Епіфаній виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)