Урочиста подія в Андріївському храмі Свято-Троїцького собору Підволочиська: митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята апостола Андрія Першозваного. У молитвах звучали прохання за воїнів, владу та народ України, а також молебень до святого апостола Андрія.

Митрополит Нестор висловив молитви за Україну та відзначив волонтерську діяльність Підволочиської громади

30 листопада 2023 року, у день вшанування пам’яті апостола Андрія Першозваного, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершив Божественну літургію в Андріївському храмі Свято-Троїцького собору Підволочиська з нагоди престольного свята.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору, Підволочиський благочинний протоієрей Тарасій Махніцький і запрошене духовенство.

Під час богослужіння лунали особливі молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і народ, за спокій душ усіх полеглих оборонців нашої держави та її мирних жителів.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Наприкінці відправи було звершено молебень до святого апостола Андрія Первозваного.

По завершенні богослужіння капелан протоієрей Михайло Кокора вручив Підволочиській громаді та протоієреєві Тарасію Махніцькому подяку за активну допомогу та волонтерську діяльність на підтримку Збройних Сил України.

ДЖЕРЕЛО: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ