Співчуття рідним та близьким загиблого військового, який став прикладом мужності та відваги в захисті України від зовнішньої агресії. Він залишиться у пам’яті як Герой, який віддав найцінніше – своє життя.

Сьогодні над нами тяжкою тінню лежить втрата нашого Героя, Віталія Заверухи. Його життєвий шлях перетнувся зі службою в Українській армії, де він зробив вибір на користь захисту своєї країни від зовнішньої агресії.

Ми висловлюємо щире співчуття рідним та близьким Віталія, які нещодавно провели його до місця вічного спокою. Скорбота та біль, який вони переживають, непоправимі, і наші серця болять разом з ними.

Загибель молодого та талановитого військового – втрата для всієї України. Він залишився у пам’яті тих, хто знав його, як мужній та відважний воїн, який віддав життя за свою країну. Він буде завжди в наших серцях та пам’яті як герой, який віддав найцінніше – своє життя.

Нехай наші молитви та думки знайдуть шлях до родини Віталія, щоб допомогти їм пережити цю складну хвилю та важке горе. Нехай він знайде вічний спокій у раю, а його героїчний вчинок буде прикладом для наступних поколінь воїнів.

Ми завжди будемо пам’ятати Віталія Заверуху як Героя та патріота своєї країни. Нехай він спочиває з миром.