Митрополит Нестор Писик очолив урочисту Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі міста Тернополя, відзначаючи п’ятнадцяту неділю після Пасхи та прочитання Євангелія про самарянку. Під час цього богослужіння, що пройшло 14 травня 2023 року, було звернуто увагу на важливість милосердя, співчуття та відданості Богу. Віруючі молилися за воїнів, захищаючих Україну, за мирних жителів та за спокій душ полеглих захисників Батьківщини.

Урочиста Божественна літургія митрополита Нестора: нагадування про милосердя та відданість Богу

Божественна літургія митрополита Нестора у Тернополі з нагоди прочитання Євангелія про самарянку

У неділю, 14 травня 2023 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив урочисту Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі міста Тернополя. Це була п’ята неділя після Пасхи, коли відзначається подія з Євангелія про самарянку.

Високопреосвященству співслужили настоятель протоієрей Миколай Зінкевич та духовенство Свято-Троїцького духовного центру. Під час малого входу митрополит вручив чергову богослужбову нагороду ієрею Володимиру Нецькару, даруючи йому право носіння набедреника.

Під час богослужіння пролунали молитовні прохання за воїнів, що захищають Україну, за владу і народ, а також за спокій душ усіх полеглих захисників Батьківщини і мирних жителів.

Після великого входу митрополит Нестор провів ієрейську хіротонію над дияконом Олегом Міщенком, наділяючи його священицьким саном.

Під завершенням Літургії митрополит причастив віруючих Святими Дарами Євхаристії та звернувся до матерів з вітальним словом, згадавши подію з Євангелія про самарянку. Богослужіння завершилося святковим многоліттям та вітанням нововисвяченого ієрея Олега Міщенка.

Ця символічна Божественна літургія з Євангелієм про самарянку стала нагадуванням про важливість милосердя, співчуття та відданності Богу.