Сьогодні Борщівська громада провела похорон Героя України Миколи Деревенчука, який загинув на фронті виконуючи свій обов’язок захищаючи країну. Він став справжнім прикладом відваги та самопожертви для всіх українців, а його героїчний вчинок буде завжди увіковічений та ніколи не буде забутий.

Уродженець Більче-Золотецької територіальної громади загинув на фронті, захищаючи Україну

Сьогодні Борщівська громада з важким серцем прощалася зі своїм сином та Героєм України Миколою Деревенчуком, який загинув на фронті, захищаючи свою країну від ворогів. Уродженець села Олексинці Більче-Золотецької територіальної громади був надзвичайно відданий своїй службі та готовий ризикувати життям, щоб забезпечити безпеку України та її громадян.

Сьогодні борщів’яни зібралися стоячи на колінах, тримаючи державні прапори, щоб провести тіло загиблого Героя на місце останнього спочинку. Це сталося на тлі неймовірного горя та скорботи, що переповнювали серця всіх присутніх. Микола Деревенчук залишився в серцях своїх рідних та близьких, а також у серцях всіх тих, хто знав його та поважав за його відвагу та самопожертву.

“Сьогодні ми проводимо воїна молитвою та вшановуємо пам’ять нашого Героя. Він став справжнім прикладом відваги та мужності для нас усіх. Нехай Микола завжди живе у наших серцях і продовжує віддавати свою силу, щоб захищати нашу країну з висоти небес”, – заявили представники Борщівської міської рада.

Микола Деревенчук став справжнім героєм своєї країни, який пожертвував своїм життям заради миру та безпеки України. Він назавжди запам’ятається як людина, яка віддала все заради своєї Батьківщини. Його втрата – велика втрата для всієї країни, але його героїчний вчинок буде увіковічений назавжди та ніколи не буде забутий. Микола Деревенчук продемонстрував найвищий рівень самопожертви та відданості своїй країні, і його смерть є глибокою втратою для всіх нас. Вічна пам’ять та вічна слава Герою!