13 лютого 2023 року у Свято-Троїцькому соборі м. Тернополя звершили заупокійне богослужіння в день четвертої річниці з дня представлення протоієрея Анатолія Зінкевича.

Панахиду за приснопам’ятним отцем Анатолієм відслужили митрополит Волинський і Луцький Михаїл і митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор у співслужінні настоятеля Свято-Троїцького собору протоієрея Миколая Зінкевича та духовенства єпархії.

Після богослужіння митрополит Михаїл та митрополит Нестор, а також архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон помолилися на могилі отця Анатолія на території Свято-Троїцького духовного центру.

Настоятель Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького м. Тернополя протоієрей Анатолій Зінкевич відійшов до Господа 13 лютого 2019 року на 66-му році життя після важкої та виснажливої хвороби. Народився у с. Лосятин Кременецького району, навчався у Кременецькому сільськогосподарському технікумі, Київському інституті народного господарства. Закінчив Ленінградську духовну семінарію і Московську духовну академію. 16 років провів у Почаївській Лаврі, потім був настоятелем парафій на Лановеччині і в Тернополі.

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ