У неділю про блудного сина 3 березня 2024 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію в кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці, висловивши молитву за мир та безпеку України.

Блаженніший Епіфаній молився за мир і безпеку України під час Божественної літургії у Києві

У неділю про блудного сина, 3 березня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили архієпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, архієпископ Харківський і Слобожанський Митрофан, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія Золотоверхої обителі та запрошене духовенство.

Після читання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Джерело: Українська Православна Церква/ Православна Церква України