У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, ми підносимо молитви за невинних загиблих, запалюємо свічки пам’яті та висловлюємо глибоку вдячність братам і сестрам, що жертовно положили свої життя. Нехай Бог прийме їхню безцінну жертву і дарує вічний спокій. Приєднуйтеся до нашої молитви за мир і пам’ять Героям.

Скорбота, спокій душі та невимовна вдячність за жертовну любов

Щодня прошу в Господа, Його Пречистої Матері та всіх святих допомоги для українського народу, захисту, справедливості, перемоги. Величезна ціна у нашої перемоги, яку не виміряти горем, людськими втратами, болем. Але якщо нам болить – значить ми живі, значить, наше серце не змертвіло і душа не скам’яніла. Нам болить, бо ми залишаємось людьми, творінням Божим, і ми любимо – і тих, хто поруч, і тих, кого, на превеликий жаль, тут з нами вже немає. Вони – у вічності.

Сьогодні День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Хоча історично він повʼязаний з одним з етапів ІІ Світової війни, в якій Україна зазнала страшних руйнувань і жертв – нині для нас слова «жертви війни» асоціюється в першу чергу з тими, кого вбили російські загарбники. Ми щиро співчуваємо всім невинним жертвам цієї несправедливої агресії і до глибини душі вдячні нашим братам і сестрам, хто виявив найвищий ступінь жертовної любові, про яку Господь сказав: «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх» (Ін. 15: 13).

Ми підносимо молитви за спокій душ невинно вбитих і запалюємо свічки пам’яті. Ми просимо в Господа дарувати вічний спокій у Небесних Оселях усім, хто пройшов страшні фізичні і душевні муки. Прийми, Боже, їхній біль і сльози, і муки, і їхню безцінну жертву за кожен новий день життя, який ми з вами маємо можливість прожити. До цієї молитви закликаю всіх людей доброї волі. Вічна пам՚ять Героям!