У святкові дні, коли християни вшановують народження Христа, Митрополит Епіфаній висловлює турботу про народ, агресія кремлівського тирана Путіна, який несе смерть та руйнування на українську землю шокує світове товариство.

Митрополит Епіфаній закликає до молитви за жертв агресії: сучасний Ірод – Владімір Путін – несе смерть та руйнування

29 грудня Свята Церква вшановує пам՚ять 14 тисяч немовлят, яких Ірод убив у Вифлеємі. Це одне з найстрашніших масових вбивств в євангельській історії, коли жертвами бездушного тирана стали безвинні діти віком до 2 років… Ця історія з особливим болем відлунює у наших серцях нині, через двадцять століть, коли вже новітній Ірод – кремлівський тиран путін – чинить подібне.

Символічно, що сьогодні цей кремлівський Ірод знову звершив масове вбивство мирних людей. Конотоп, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Одеса, Львів… У святі дні, коли християни світу вшановують Різдво Христове, новітній Ірод і його слуги знову сіють смерть. Крається серце від повідомлень про наслідки атаки російської імперії зла проти українських міст, проти мирного населення та цивільної інфраструктури – найбільшої атаки за попередній час. Наші молитви – за загиблих, за поранених, за постраждалих.

Обидва тирани – Ірод і путін – хоч і живуть в різні часи, але однакові у своєму безумстві, у своїй жорстокості, підступності, психопатії, соціопатії, хворій гордині, фобіях та… слабкостях. Так, слабкостях, бо ці тирани насправді дуже слабкодухі, вони бояться не лише людей, а й навіть своєї тіні, вони страшенно на всіх ображені, почуваються приниженими, знеціненими, нікчемними. Вони нікому не довіряють, а серце їхнє сповнене підозри, люті та зневіри.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Через панічний страх втратити владу Ірод вбивав усіх, кого підозрював у зраді, в тому числі і власну дружину, кількох рідних синів. Страшною та повільною смертю вмирав той диктатор, а його ім’я навіки записано в історію як означення лютої та проклятої людини. Він не мав ні честі, ні слави, ні поваги ні серед простих людей, ні серед інших правителів, які з-поміж іншого казали, що «краще бути свинею Ірода, аніж його сином».

Давня вифлеємська трагедія, масове вбивство немовлят, є страшною сторінкою в історії людства, яка мала стати пересторогою для всіх майбутніх поколінь і правителів. Але, на жаль, наше покоління теж має Ірода – путіна. Він має знати, яка доля і «слава» чекає на нього, яке прокляття він носитиме довічно – він і його слуги-душогуби. На кожного російського агресора, хто віддає накази, планує злочини, спрямовує смертоносну зброю проти України, проти наших міст і сіл, проти наших людей – нехай на них прийде справедлива відплата від людей і від Бога! Нехай здійсняться на них всі пророцтва про прокляття для беззаконників і людиновбивць.

І нехай немилосердний суд буде для тих, хто немилосердно підтримує та схвалює російські атаки. Особливо ж для таких, як Гундяєв з поплічниками, хто «благословляють» злочини армії темряви, хто прикриває ці сатанинські справи іменем Бога і Церкви.

А найбільше осудження та кара немилосердна і вогонь пекельний – для кремлівського Ірода, тирана і кривавого вбивці.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Постав над ним нечестивого, і диявол нехай стане праворуч нього. Коли стане на суд, хай він вийде осудженим, і молитва його буде йому за гріх. Нехай дні його будуть короткими і достоїнство його перейме інший… Він полюбив прокляття, воно і прийде на нього; не побажав благословення, – і воно одійшло від нього. Нехай він одягнеться в прокляття, наче в одежу, і нехай увійде воно, як вода, в утробу його і, як олива, в кості його; і нехай буде воно йому як одіж, в яку він одягається, і як пояс, яким він завжди підперізується» (Псалом 108).