Нагадаємо, що Архиєрейський Собор УАПЦ звільнив владику Мстислава від керівництва єпархії 18 жовтня 2016 року. А 20 листопада з’явився черговий телесюжет, за яким журналісти ТСН і керівник “Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” Наталія Шевчук не змогли знайти владику у жодному з монастирів УАПЦ, які відвідали. Водночас вони зняли його з вулиці у приватному помешканні у присутності жінки.
 
“Владика далі продовжує робити те, що робив раніше. Тобто, він “праздно” проводить свій час, у компаніях жінок, у компаніях своїх кліриків, “алкопопів”. І таким чином не зважає ні на думку вірян, ні на їх почуття”, — говорить Наталія Шевчук у новому телесюжеті. Сам архієпископ каже, що був на покаянні, але змушений був повернутися до Тернополя.
 
— Я не перебував у монастирі тому, що хворію, серйозно хворію. Я не хочу говорити, який діагноз. Ця людина (жінка у телесюжеті — прим. ред.) приходила робити мені укол. От і все, — каже архиєпископ Мстислав. — Я був у скиті від Угорницького Спасо-Преображенського монастиря — Святопокровському у селі Кабаки. Я приїхав у монастир і там під вечір наступного дня мені стало ще гірше.