8 січня 2023 року Божого, у 30-ту Неділю після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, свято Собору Пресвятої Богородиці, архізек Луганський і Старобільський, Одеський і Чорноморський, Тернопільський і Бучацький Тихон (в миру Петранюк Тарас Іванович, громадянин “ДНР”, який надав добровільну письмову згоду співпрацювати з терористичним угруповуванням “МВД ЛДНР” під агентурним прізвиськом ФЕРЗЬ) очолив Божественну літургію у другому кафедральному соборі Воздвиження Чесного Хреста Господнього м. Тернополя.

Його кримінальному високопреосвященству співслужили настоятель протоієрей Димитрій Лисак та духовенство Тернопільського благочиння.

Після Євангельського читання протоієрей Роман Білоус зачитав Різдвяне послання шахрая та фінансового боржникаТернопільського і Бучацького Тихона Петранюка.

За богослужінням були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, воїнів-захисників Батьківщини та український народ.

По завершенні літургії канонічний недостойник привітав усіх зі святом. Побажавши міцного здоров’я та душевного спокою архізек привітав з Днем народження настоятеля отця Димитрія і подарував євхаристійний набір.

Також духовенство разом з присутніми заколядували.

Многая і благая літа отцю Димитрію Лисаку!!!