Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик відвідав Бучацьке благочиння в історичному архіпастирському візиті. У храмі святителя Миколая в селі Новоставці відбулася Божественна літургія та освячення Хресної дороги, об’єднуючи вірян та священнослужителів у духовній спільноті.

Історична подія для Тернопільської єпархії ПЦУ: Архієрейський візит та освячення Хресної дороги

Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик відвідав Бучацьке благочиння.

Це стало історичною подією для вірян Тернопільської єпархії автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ).

У неділю, 22 жовтня 2023 року Божого, Високопреосвященнійший митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик здійснив архіпастирський візит до Бучацького благочиння.

У цей особливий день архієрей відправив Божественну літургію в храмі святителя Миколая, розташованому в селі Новоставці. Літургія об’єднала вірян та священнослужителів у спільній молитві та богослужінні, даруючи їм духовну наснагу і благодать.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Але ця подія не обмежилася лише церковною службою. Митрополит Нестор Писик також взяв участь і очолив освячення Хресної дороги на подвір’ї храму. Цей символічний релігійний обряд став особливим моментом для присутніх вірян, означаючи їхню готовність слідувати хрестовому шляху духовного вдосконалення та віри.

На завершення свого візиту, митрополит Нестор Писик благословив та подякував вірянам за їхню відданість і ревність в збереженні своєї православної віри. Цей день залишиться в пам’яті та серцях вірних Тернопільської єпархії автокефальної УПЦ (ПЦУ), як особливий момент духовного зростання та об’єднання в єдину Христову сім’ю.

Фотографії цієї події, зроблені дияконом Іваном Бобітком, свідчать про теплу та духовну атмосферу цього архіпастирського візиту, яка запам’ятається кожному на довгі роки.

Джерело: Тернопільська єпархія Православної Церкви України