У селі Мала Іловиця на Шумщині відбулося архієрейське богослужіння, присвячене 21-й річниці канонізації преподобного Амфілохія Почаївського. Під час церемонії у Свято-Амфілохіївському храмі були вручені нагороди клірикам єпархії, а також вшанована пам’ять видатного святого.

Урочисте богослужіння та нагородження кліриків в селі Мала Іловиця

Архієрейське богослужіння в день 21-ї річниці канонізації преподобного Амфілохія Почаївського

У малому селі Мала Іловиця на Шумщині, 12 травня 2023 року, відбулося особливе архієрейське богослужіння, приурочене до 21-ї річниці канонізації преподобного Амфілохія Почаївського. Це свято великого подвижника і святого ХХ століття було вшановане у Свято-Амфілохіївському храмі села, що розташований на місці, де проживав та заповідав преподобний.

Керуючий Тернопільською єпархією митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор запросив до спільної молитви з нагоди цього свята єпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла та єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла.

Під час богослужіння архієреї співслужили з численним духовенством, включаючи секретаря Тернопільської єпархії протоієрея Олексія Головацького, Шумського благочинного протоієрея Миколая Бабія, завідувача єпархіальної канцелярії протоієрея Володимира Зубілевича, намісника монастиря ігумена Митрофана та інших.

Урочисте богослужіння було приурочене не лише до пам’яті преподобного Амфілохія, але й до нагородження кліриків єпархії. Архієрей вручив чергові богослужбові нагороди, такі як митра, хрест з прикрасами, палиця, а також нагороди за заслуги.