У шосту неділю після П’ятидесятниці, митрополит Нестор здійснив архіпастирський візит у Кременецьке благочиння та очолив богослужіння у храмі св. ап. Іоана Богослова с. Білокриниця. В присутності духовенства та вірних, владика нагородив диякона, звершив молитви та проповідь, а також привітав протоієрея Анатолія Довгалюка з ювілеєм і вручив йому орден Миколая Чудотворця.

Візит митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора та особливі події під час Літургії

У шосту неділю після П’ятидесятниці, 16 липня 2023 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор здійснив архіпастирський візит у Кременецьке благочиння. У храмі святого апостола Іоана Богослова с. Білокриниця Високопреосвященнійший владика звершив Божественну літургію.

Архієреєві співслужили Кременецький благочинний і настоятель храму протоієрей Анатолій Довгалюк та запрошене духовенство.

На малому вході владика Нестор нагородив диякона Андрія Вихованця правом носіння подвійного ораря.

Під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Наприкінці Літургії митрополит Нестор виголосив проповідь, а також привітав протоієрея Анатолія Довгалюка із 60-річчям і вручив йому орден Миколая Чудотворця.

Джерело: Тернопільська єпархія УПЦ (ПЦУ)