У неділю, 21 січня, автокефальна Українська Православна Церква відзначатиме 95-річчя Почесного Патріарха Філарета. Божественна літургія та подячний молебень відбудуться у Свято-Володимирському кафедральному соборі міста Києва. Владика Філарет очолить богослужіння о 10 годині, і всі бажаючі можуть долучитися до події через онлайн-трансляцію. Запрошуємо духовенство та вірян у неділю звершити подячні молебні та піднести молитви за ювіляра, бажаючи йому міцного здоров’я та благословення в його служінні.

Українська Православна Церква вшановує великого духовного лідера у неділю, 21 січня

23 січня 2024 року, автокефальна Українська Православна Церква (Православна Церква України) молитовно відзначатиме 95-ліття від дня народження Почесного Патріарха Філарета.

З нагоди ювілею Патріарха Філарета, у цю неділю, 21 січня, у Свято-Володимирському кафедральному соборі міста Києва (бульвар Т.Шевченка, 20) буде звершена Божественна літургія та подячний молебень.

Богослужіння очолить ювіляр – Почесний Патріарх Філарет. Початок богослужіння о 10 годині.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Долучитись до молитви з Почесним Патріархом Філаретом також можна завдяки онлайн-трансляції.

Закликаємо також духовенство на парафіях, у неділю, після Божественної літургії, звершити подячні молебні та піднести посилені молитви за Святійшого Патріарха Філарета, щоб Господь Бог, Своєю благодаттю, зміцнив душевні та тілесні сили владики у його служінні на благо Української Церкви і побожного українського народу!

Запрошуємо парафіян, спільною молитвою, привітати Почесного Патріарха Української Православної Церкви з ювілеєм!