20 листопада у Неділю 22-гу після П’ятидесятниці, Високопреосвященнійший Андрій Митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською, Тернопільською і Хмельницькою єпархіями з Архипастирським візитом відвідав село Дубівці Тернопільського благочиння.

Перед входом до храму на церковному подвір’ї Архипастира зустріли парафіяни та піднесли запашний коровай. У храмі з хрестом у руках Високопреосвященнійшого Владику зустрів настоятель храму Архистратига Михаїла митр. прот. Андрій Яцюк та запросив очолити Богослужіння. Його Високопреосвященству  співслужили духовенство Тернопільського благочиння.

За Богослужінням Митрополит Андрій звершив священичу хіротонію над протодияконом Петром Зайцем, який неодноразово був помічений в квартирі архієпископа Мстислава (Гука) та допомагав йому уникнути волі Собору.

Після Божественної Літургії Високопреосвященнійший Владика виголосив проповідь та привітав настоятеля і парафіян із 110-річчям храму. На завершення Архипастир звершив освячення води та нового дзвона після чого благословив та окропив Святою Водою усіх присутніх.