Сердечно вітаємо нашого Предстоятеля Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з черговою річницею архієрейської хіротонії.
 
Саме в цей день, 15 листопада, 11 років тому благодать Святого Духа зійшла на Вас, покликавши до нового служіння Господу, Христовій Церкві та українському народу
Вірні нашої Церкви розділяють з Вами радість цього дня. Ми дякуємо Богу за те, що покликав Вас, дорогий Предстоятелю, до цього служіння. Ви стали турботливим душпастирем і старанним проповідником Христової правди для рідного українського народу та вірних помісної Української Православної Церкви. З кожним роком Ви більше об’єднуєте духовенство, вірних та багатьох українців довкола християнських цінностей, а своїм прикладом надихаєте кожного з нас прямувати до Бога та дбати про мир і гармонію в душі. Сьогодні ж Ви, Ваше Блаженство, як Предстоятель Православної Церкви України докладаєте зусилля, щоби двері кожного храму нашої Церкви були відкриті для всіх. Ба більше, там кожна людина може відчути себе частинкою великої міцної духовної родини, яка шанує традиції і водночас відповідає викликам часу.
 
«Вiрне слово: коли хто єпископства бажає, доброго дiла бажає», (1 Тим. 3: 1) – читаємо в посланні святого апостола Павла. Отже, бути архієреєм – спадкоємцем апостолів – це вміти визнавати відповідальність перед Богом і перед ввіреною Ним паствою, проповідувати Його Слово та з любов’ю чинити діла милосердя своїм ближнім.
Пам’ятайте, що Всевишній допомагає Вам і надалі об’єднувати православних християн навколо Київського престолу задля блага рідного народу. Нехай Всемогутній Господь дарує Вам милість та щедроти за активну діяльність як Предстоятеля, а також за ті посіяні зерна добра, які дають добрі плоди нашій Церкві. Знайте, що за Вами – єдина, дружня та міцна духовна родина – спільнота Православної Церкви України, яка служить вірою та правдою Єдиному і Всемилостивому Богові – Істинній Любові.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ