Високоповажний Митрополит Геронського Халкедонського к. Еммануїл зустрівся з Прем’єр-міністром Литви, Інгрідою Шимоніте, для обговорення питань, пов’язаних зі служінням Патріархату в країні та інших важливих тем.

Обговорення співпраці між Церквою і державою

Високоповажний Митрополит Геронського Халкедонського к. Еммануїл відвідав Литву як представник Вселенського Патріарха к.к. Варфоломія зустрівшись з Прем’єр-міністром країни, Відомою пані Інгрідою Шимоніте, у вівторок, 6 лютого 2024 року.

Високоповажного супроводжував Архімандрит Вселенського Патріархату в Литві Осіол. Ієромонах к. Юстін Ківілоо, який недавно офіційно взяв на себе свої обов’язки. У центрі їхньої сердечної розмови були питання, що стосуються служіння Патріархату в країні, а також ширших питань взаємного інтересу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час свого візиту до Литви Високоповажний зустрівся з духовенством Патріархату, куди він передав благословення Патріарха та своє беззмінне особисте зацікавлення у служінні та роботі, яку вони виконують на користь своїх отар і загалом литовського суспільства.

Нагадуємо, що у березні 2023 року Високопреосвященний Вселенський Патріарх к.к. Варфоломій здійснив офіційний візит до столиці країни, Вільнюса, за запрошенням уряду Литви, під час якого оголосив.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION