Після поховання Святішого Патріарха Болгарського Неофіта, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній здійснив зустріч з представниками українських організацій у Болгарії.

Підтримка та співпраця: Епіфаній відвідав Спілку українських організацій у Болгарії

Після завершення заходів, присвячених похованню спочилого Святійшого Патріарха Болгарського і Митрополита Софійського Неофіта, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 16 березня 2024 року відвідав у Софії Спілку українських організацій Болгарії (СУОБ) «Мати Україна».

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Його Блаженство супроводжував заступник голови Управління зовнішніх церковних звʼязків митрополит Білоцерківський Євстратій. У зустрічі також взяла участь Посол України пані Олеся Ілащук.

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви поспілкувався з представниками спілки на чолі з пані Оленою Коцевою, подякував їм за підтримку українських громадян, які втікали від російської агресії, та закликав на них Боже благословення.

СУОБ «Мати Україна» вже понад 10 років діє в Болгарії і у 2022 році створила у наданому Софійською мерією приміщенні волонтерський центр гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям з України.

Джерело: Українська Православна Церква/ Православна Церква України