Унікальний візит Митрополита Епіфанія до Київської Православної Богословської Академії, де він звернувся до студентів, надавши підтримку та ділові поради.

Духовне навчання та матеріальна допомога від Предстоятеля

Блаженнійший Митрополит Епіфаній 1 лютого 2024 року відвідав Київську православну богословську академію, де зустрівся з керівництвом, викладачами та студентами навчального закладу.

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви звернувся до студентів зі словом та вручив кожному з них матеріальну допомогу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Ми усі пам’ятаємо, як самі навчалися в цій академії, тож прагнемо усіляко сприяти вашому духовному й інтелектуальному зростанню та добробуту. У цей непростий час ми хочемо підбадьорити вас на подальше добре навчання, адже зараз Церква особливо має потребу в добрих та високоосвічених пастирях. Ми є очевидцями того, як з Божою допомогою наша Церква зростає та розвивається і хоч зараз ми проходимо важкі випробування війною, але маємо продовжувати навчання, здобувати досвід та молитися до Господа, щоб наближати нашу перемогу», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

У свою чергу ректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк подякував Його Блаженству за постійне піклування про академію та сприяння її розвитку.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)