Дорогі тернополяни!

Ми святкуємо рідне і давнє  свято – День міста, 477 річниця Тернополя!

Свято Дня міста, як ніяке інше, об’єднує всіх нас незалежно від віку, поглядів чи віросповідання, воно є одним з найбільш улюблених і шанованих у нашому краї. Всемилостивий Господь благословив наше рідне місто, адже ще з давніх-давен воно славиться своїми мешканцями – талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення. 

У цей день згадуємо слова нашого духовного батька вікопомного Митрополита Мефодія: “У кожної людини є своя мала Батьківщина. Для мене такою землею є Тернопіль. Тернопільська земля, де минули мої юні роки, і де впродовж багатьох років я служив як священик, а згодом і єпископ незалежної Української Церкви. Важко визначити у словах за що саме ти любиш свою рідну землю. Любов – виникає сама собою, не питаючи дозволу у розуму. Але одне я знаю точно – цю землю люблю не лише я та мої земляки, але і Господь, Який рясно благословив наш край Своїми щедротами…”.

Від імені Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви зичимо, щоб лихо повсякчас оминало Вас, радість і здоров’я примножувалися, а Божа ласка та любов були поруч з Вами та Вашими близькими.

Зичимо любові, мудрості, поваги та терпіння, а нашому славному місту Тернопіль – процвітання! Нехай Всевишній Господь благословить Вас і наш рідний Тернопіль на многії і благії літа!

Духовенство та вірні Тернопільської єпархії УАПЦ