Українці відзначають День Конституції, вшановуючи Основний Закон країни, який закріпив їхні прагнення до незалежності та гідної, демократичної держави. Захищаючи ці цінності від беззаконня, українці демонструють повагу до Божого та людського законів, прагнення до порядку, миру та благополуччя.

Об’єднання віри і громадянства в українському святі

Ми є християнами і в житті керуємось Законом Божим, але водночас ми є і громадянами своєї, Богом даної нам держави, тож маємо дотримуватись і законів державних. Як громадяни України ми сьогодні вшановуємо свято нашого Основного Закону – День Конституції України.

Цей основоположний документ 27 років тому закріпив багатовікові прагнення українського народу жити в незалежній, суверенній, єдиній, демократичній державі, де саме людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Все це ми нині з вами захищаємо від лютого ворога, який ганебно попирає закон – не лише людський, але і Божий, порушуючи основні заповіді Божі. Для нашого ворога де-факто закону як такого не існує, бо він у своїй біснуватості й гордині став нині справжнім втіленням беззаконня і брехні.

Ми відзначаємо День Конституції, бо маємо, насамперед, повагу до закону, а також прагнення до порядку, миру, добра і благополуччя для своїх ближніх. Звичайно, наша Конституція, як і будь-яка інша та, власне, як і будь-який людський закон, не є абсолютно досконалою – на противагу заповідям Божим. Але берімо приклад з Господа нашого Ісуса Христа, Який, хоч і Сам був і є Законодавцем, але не змінював закону для Себе. Під час Свого земного життя Він виконував чинні на той час приписи, подаючи цим приклад і для нас.

Тож живімо за Законом Божим і поважаймо закон людський! З Днем Конституції, українці!