Російські окупанти вчинили жахливий напад на храм Православної Церкви України у Херсоні, коли всередині перебували беззахисні віряни, прийшовши на недільне богослужіння. На щастя, обійшлося без постраждалих, але віряни пережили важке потрясіння і страх. Цей інцидент став ще однією страшною доказовою вказівкою на жорстокість російської агресії та безжальність до мирного населення.

Інцидент стався під час недільного богослужіння, страх і паніка серед вірян

Херсон, 8 жовтня 2023 року – Російські окупанти вчинили ще одну жахливу атаку на мирне населення, обстрілюючи храм Православної Церкви України у місті Херсон. Цей жахливий інцидент стався під час недільного богослужіння, коли всередині храму перебували беззахисні віряни.

Зафіксовані фотографії, розміщені в мережі, свідчать про страх і паніку серед молитовників, які просто прийшли поклонитися, але опинилися в епіцентрі цієї бойової атаки.

Обійшлось без постраждалих та ментально віряни пережили важке потрясіння і страх.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Цей звірячий напад став ще одним страшним доказом, що російські окупанти не мають моральних і гуманітарних меж і готові атакувати навіть населені церкви, які для багатьох є святинями та символами віри.

Безсоромність та жорстокість, з якими діє російська агресія, залишають багато питань без відповідей. Єпископ Херсонської єпархії Православної Церкви України не стримав свого гніву, назвавши російських окупантів “біснуватими чадами Кирила Гундяєва”. У ці нелегкі часи нам важко зрозуміти мотиви та жертви, які люди роблять на цьому шляху, але важливо залишатися разом та підтримувати тих, хто потерпає через цю біснувату агресію.

Джерело: Херсонська Єпархія