Блаженніший Митрополит Епіфаній та представники церковної та місцевої влади відвідали поранених військовослужбовців, що перебувають на лікуванні у шпиталі Житомира. Під час візиту відбулися молитви, освячення ікон та слова підтримки від Предстоятеля.

Блаженніший Митрополит Епіфаній побував у Житомирському шпиталі та звернувся до поранених воїнів зі словами підтримки та надії

Перебуваючи з візитом у Житомирі Блаженнійший Митрополит Епіфаній 11 лютого 2024 року разом з єпископом Житомирським і Овруцьким Паїсієм та представниками місцевої влади відвідав поранених захисників Батьківщини, які проходять лікування у місцевому шпиталі.

Гостей зустріли начальник військового госпіталю полковник медичної служби Олександр Серебряков, персонал закладу та капелани.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Предстоятель помолився у місцевому храмі на честь преподобного Агапіта Печерського та освятив ікони, написані на плитах від бронежилетів.

Згодом Митрополит Епіфаній оглянув кімнату арттерапії та провідав поранених українських  воїнів і висловив їм слова подяки й підтримки.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)