На засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви (УПЦ) 2 лютого 2024 року ухвалено ряд важливих рішень, зокрема про відкриття нового жіночого монастиря.

Священний Синод УПЦ визначив нові ініціативи для Дніпропетровської єпархії

У засіданні Священного Синоду, яке відбулося 2 лютого 2024 року в Києві, було прийнято важливе рішення стосовно створення нового релігійного об’єднання. За пропозицією Преосвященного Симеона, архієпископа Дніпровського і Січеславського, було вирішено утворити “Благовіщенський жіночий монастир” у складі Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви.

Синод також прийняв Статут цього монастиря, визначивши основні принципи та правила його функціонування. Рішення прийнято в рамках діяльності і розвитку Православної Церкви України, з метою подальшого зміцнення духовної спільноти та розширення присутності Церкви в різних регіонах країни.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ухвалено на засіданні Священного Синоду

02 лютого 2024 року

Постанова №72

Священного Синоду Української Православної Церкви

(Православної Церкви України)

«Про відкриття жіночого монастиря у Дніпропетровській єпархії»

На прохання Преосвященного Симеона, архієпископа Дніпровського і Січеславського, Священний Синод Української Православної Церкви (Православної Церкви України) постановляє:

  1. Утворити у складі Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) релігійну організацію «Благовіщенський жіночий монастир Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)».
  2. Прийняти Статут релігійної організації «Благовіщенський жіночий монастир Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)».

ЕПІФАНІЙ

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ

 

Джерело: Православна Церква України