У статті розглядається життєвий шлях і подвиг Микуляка Віталія, який віддав своє життя за Україну. Запрошуємо всіх долучитися до поминальної служби та молитовної пам’яті героя, який отримав звання “Почесний громадянин міста Чорткова”.

Поминальна служба та життєвий шлях військового героя, наділеного званням “Почесний громадянин міста Чорткова”

Поминальна служба Божа відбудеться у вівторок, 12 вересня, о 8 год. у церкві Різдва Пресвятої Богородиці с. Біла.

Микуляк Віталій Ігорович народився 11 січня 1996 року в с. Біла. Він вивчав у місцевій Білівській школі та пізніше здобув фах у Тернопільському ВПУ сфери послуг та туризму. Однак його служба для батьківщини виявилася найважливішою частиною його життя.

З 2016 по 2017 роки Віталій проходив строкову військову службу в Збройних Силах України в Одеській області. Та ще до того, як закінчився його строк, Україна стала об’єктом агресії, і Віталія призвали на військову службу у перший же день повномасштабного вторгнення. Він служив у 24-ій окремій механізованій бригаді імені короля Данила оператором-розвідником взводу протитанкових керованих ракет другого стрілецького батальйону військової частини А-0998.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Трагічно, 12 вересня 2022 року Віталій загинув під час авіаційного удару в селі Сухий Ставок Херсонської області, отримавши поранення, несумісні з життям. Його поховали на Алеї Героїв на кладовищі у с. Біла. Він залишив позаду батьків, брата та сестру, а також глибокий слід у серцях всіх, хто знав його і цінував його відданість і мужність.

Микуляк Віталій був наділений званням “Почесний громадянин міста Чорткова”, що є визнанням його незрівнянного внеску в оборону та захист України. Його подвиг та жертва залишаться вічною пам’яттю для нас, і ми закликаємо всіх вшанувати його пам’ять у цей важкий час.