Недільна школа Ставропігійної парафії Святих Жінок Мироносиць відзначила Великдень, проводячи заняття з малювання листівок та розписування писанок. Діти створювали великодні листівки для військових, які знаходяться на передовій, та розписували писанки. Отець-настоятель розповідав дітям про традиції святкування Великодня та про духовну значущість свята. Після створення листівок та писанок, діти написали листи з побажаннями військовим та передали їх разом із листівками та писанками. Це був чудовий спосіб підтримати та показати вдячність захисникам та захисницям України.

Звичаї та традиції святкування Великодня на прикладі недільної школи Ставропігійної парафії Святих Жінок Мироносиць

Недільна школа Ставропігійної парафії Святих Жінок Мироносиць відзначила Великдень, проводячи традиційні заняття з малювання листівок та розписування писанок. Але цього року, діти додали ще більше значущості своїм творчим зусиллям, адже вони створювали великодні листівки для захисників та захісниць України, які зараз знаходяться на передовій.

Під час занять, діти з великим задоволенням малювали та прикрашали свої листівки кольоровими маркерами та фломастерами. Вони використовували яскраві кольори, які символізують радість, надію та мир. Діти зробили все можливе, щоб переконатися, що листівки, які вони створюють, дійсно зможуть підняти настрій захисникам та захісницям, які далеко від своїх рідних та близьких.

Після створення листівок, діти зайнялися розписуванням писанок, що також є традиційним елементом святкування Великодня в Україні. Вони намагалися створити найкрасивіші та найоригінальніші дизайни, використовуючи різні фарби та декоративні елементи. Вони були дуже зосереджені та завзяті, бо знали, що ці писанки будуть відправлені разом із листівками до військових.

Отець-настоятель, який проводив заняття, розповідав дітям про традиції святкування Великодня та про те, як важливо дотримуватися цих традицій. Він також говорив про духовну значущість свята та те, як можна зберігати і передавати ці цінності нащадкам. Отець-настоятель наголосив, що Великдень – це не тільки свято весни та відродження, але й час для відновлення наших зв’язків з Богом та один з найважливіших християнських свят.

Діти уважно слухали отця-настоятеля та були дуже зацікавлені в його розповіді. Вони задавали питання та дізнавалися більше про традиції, які святкують у різних країнах світу. Отець-настоятель закликав дітей зберігати та передавати далі ці цінності, які ми успадкували від наших предків.

Після того, як діти закінчили створювати свої великодні листівки та писанки, вони зібралися разом, щоб написати листи з побажаннями військовим. Діти знали, що ці листи зможуть підтримати та зігріти серця тих, хто зараз знаходиться на передовій та віддає своє життя за нашу країну.

Закінчуючи заняття, отець-настоятель підкреслив, що Великдень – це свято, яке об’єднує нас у вірі та надії. Це час, коли ми молимося за мир та злагоду у світі, коли ми ділимося радістю та любов’ю з нашими близькими та друзями. Діти залишилися задоволеними та щасливими після занять та були готові передати свої великодні листівки та писанки військовим, які захищають нашу країну.

Джерело – Парафія Жон – Мироносиць