У Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва відбулась пам’ятна служба за воїном-захисником Русланом Холоднюком, який загинув у боротьбі за незалежність України. Його брати з Добровольчого Руху ОУН та багато інших українців зібралися на похороні на Алеї Героїв Лісового цвинтаря у Києві, щоб вшанувати пам’ять загиблого героя. Руслан Холоднюк був відомий своєю відданістю та мужністю, яку проявив в Добровольчому Русі ОУН. Його загибель – велика втрата для України, яка продовжує боротьбу за свою незалежність та територіальну цілісність. Ця подія нагадує про важливість миру та безпеки у світі і про необхідність розвитку міжнародного співробітництва та дипломатії.

Пам’ятна служба за загиблим воїном-захисником Русланом Холоднюком відбулась в Києві

27 березня 2023 року в Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м.Києва відбулась пам’ятна служба за воїном-захисником Холоднюком Русланом, який загинув в боротьбі за волю України.

Руслан Холоднюк був відомий своєю активною участю в Добровольчому Русі ОУН, де він проявив себе як справжній воїн та надзвичайно відданий своїй країні людина. Його позивний – «Крук».

Похорон Холоднюка відбувся на Алеї Героїв Лісового цвинтаря у Києві, де його брати з Добровольчого Руху ОУН та багато інших українців зібралися, щоб вшанувати пам’ять загиблого героя. Він був важко поранений під час бойових дій та помер у лікарні через кілька днів.

Руслан Холоднюк народився у 1975 році у Білобожниці Чортківського району, де й досі проживає його старенька матір. Він залишив сиротами двох дітей, 16-річного сина та доньку дошкільного віку. Його молодший брат також зараз захищає Україну від російських окупантів.

Загибель Холоднюка – це велика втрата для України. Він був справжнім героєм, який боровся за свою країну та за Українську Самостійну Соборну Державу. Його відданість та мужність назавжди запам’ятаються українським народом, а його жертва не буде забута. Україна продовжує боротьбу за свою незалежність та територіальну цілісність, а люди, як Руслан Холоднюк, щодня ризикують своїм життям, щоб захистити свою країну та її народ. Це нагадує нам про важливість миру та безпеки у світі і про необхідність розвитку міжнародного співробітництва та дипломатії.

Згадуючи Руслана Холоднюка, ми повинні вшановувати та пам’ятати всіх воїнів-захисників, які загинули за Україну, а також підтримувати їхні сім’ї та близьких. Нам треба визнати, що війна має негативний вплив на людей та суспільство в цілому, тому ми маємо зробити все можливе, щоб запобігти виникненню конфліктів та знаходити мирні шляхи вирішення суперечок.

Україна потребує нашої підтримки та співпраці, щоб зміцнювати свою демократію, розвивати економіку та підвищувати рівень життя населення. Ми повинні пам’ятати Руслана Холоднюка та всіх героїв, які віддали своє життя за свободу своєї країни, і працювати разом, щоб забезпечити майбутнє миру, стабільності та процвітання в Україні.