Сьогодні стало відомо про загибель Олександра Тонкошкура, переселенця з Донбасу, який проживав на Тернопільщині. Чоловік добровільно вступив до територіальної оборони і протягом довгого часу відстоював мир і спокій на передовій. Захисник загинув на Бахмутському напрямку, виконуючи свій військовий обов’язок. Олександр Тонкошкур – це приклад патріотизму, відданості своїй державі та любові до рідної землі. Його пам’ять завжди залишатиметься в наших серцях, а його жертва ніколи не буде забута.

Олександр Тонкошкур – приклад патріотизму і відданості державі.

Сьогодні ми зі сльозами на очах дізналися про загибель Олександра Тонкошкура, переселенця з Донбасу, який проживав на Тернопільщині. Цей чоловік, який шукав захисту від війни, добровільно вступив до територіальної оборони і протягом довгого часу відстоював мир і спокій на передовій.

Захисник був зобов’язаний боротися за свою рідну землю, і він це робив з мужністю і самовідданістю. Олександр Тонкошкур загинув на Бахмутському напрямку, виконуючи свій військовий обов’язок.

Ми відчуваємо глибоку скорботу і тугу за втраченим героєм. Олександр Тонкошкур – це приклад патріотизму, відданості своїй державі та любові до рідної землі. Його пам’ять завжди залишатиметься в наших серцях, а його жертва ніколи не буде забута.