Урочистий візит митрополита Халкидонського до Києва на святкування п’ятої річниці важливої події в історії Православної Церкви України.

Світлий момент єкклезіастичної історії – старець Константинопільської Церкви Матері, прибув на п’яту річницю інтронізації Предстоятеля УПЦ (ПЦУ)

1 лютого 2024 р. на запрошення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з благословення Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія до Києва прибув старець митрополит Халкидонський Еммануїл. Владика Еммануїл представлятиме Вселенський Патріархат на урочистостях з нагоди п’ятої річниці інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України.

У Митрополичому домі – резиденції Предстоятеля ПЦУ почесного гостя прийняв Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

«Ми раді знову бачити Вас, владико, і вітати Вас у Києві як представника Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія і нашої Церкви-Матері, а також як ієрарха, який п’ять років тому очолював Об’єднавчий Собор», – зазначив Блаженнійший владика.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Ваше Блаженство, дякую Вам і передаю сердечні вітання від Вселенського Патріарха Його Всесвятості Варфоломія, який надсилає Вашому Блаженству побажання довголіття, миру, успіху в служінні та Божого благословення, особливо з нагоди річниці Вашої інтронізації та дня Вашого народження», – зазначив митрополит Еммануїл.

Далі Предстоятель ПЦУ та митрополит Еммануїл обговорили широке коло питань щодо церковної та суспільної ситуації в Україні та світі, особливо у зв’язку з триваючою російською агресією. На завершення ієрархи обмінялися пам’ятними подарунками.

Ввечері того ж дня з нагоди свята Стрітення Господнього митрополит Халкидонський Еммануїл у Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі молився під час Всенічного бдіння, яке очолив Предстоятель ПЦУ.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)