Тернопільський національний медичний університет глибоко сумує з приводу загибелі свого випускника Віталія Безкоровайного. Молодий лікар, який присвятив своє життя медицині, загинув в зоні бойових дій. Його вчинок залишиться прикладом мужності та патріотизму для медичної спільноти та всієї країни.

Пам’ять про медика-героя Віталія Безкоровайного залишиться назавжди

Сьогодні Тернопільський національний медичний університет з великою скорботою оголошує про загибель свого випускника, лікаря Віталія Безкоровайного. У понеділок, 28 лютого 2023 року, Віталій Безкоровайний помер у результаті поранень, отриманих у зоні бойових дій.

Віталій Безкоровайний народився 24 січня 1994 року в селі Казавчин і після закінчення Бершадського медичного коледжу працював медбратом в Гайворонській районній лікарні відділі інтенсивної терапії. Згодом, у 2017 році, він закінчив Тернопільський національний медичний університет та вступив до військово-медичної академії. Після закінчення академії у 2019 році Віталій отримав диплом магістра з медицини та був призначений на посаду лікаря в санітарно-гігієнічне відділення санітарно-гігієнічного відділу 28 регіонального санітарно-епідеміологічного управління.

Віталій Безкоровайний віддавав перевагу службі на благо України та її громадянам і віддав себе медичній професії з патріотизмом та відданістю. Його загибель – велика втрата для медичної спільноти та для України. ТНМУ глибоко сумує з приводу втрати такого талановитого медика та людини, що присвятила себе служінню Україні. Ми висловлюємо наші співчуття рідним та близьким Віталія та всім тим, хто з ним працював та знав його особисто.
Вічна і світла пам’ять герою України!