Викладачі Київської православної богословської академії, Волинської православної богословської академії, Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Львівської духовної семінарії беруть участь у літній школі Волоської академії богословських студій. Під час стажування вони слухають лекції провідних богословів та ознайомлюються з культурою та церковними традиціями Греції.

Викладачі Київської православної богословської академії, Волинської православної богословської академії, Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Львівської духовної семінарії взяли участь у літній школі Волоської академії богословських студій.

Учасники стажування прослухали лекції провідних грецьких та світових богословів з різних аспектів сучасного богослов’я, канонічної традиції, церковного мистецтва тощо; ознайомилися з соціальною та екологічною роботою Димитріадської митрополії Церкви Греції, відвідали історичні музеї, монастирі та зібрання візантійського мистецтва, та занурилися у справжню грецьку культуру гостинності.

Подібні богословські події відбуваються уже впродовж кількох років та є поштовхом для інтеграції духовної освіти України в освітній простір Православної Церкви.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)