Помісний Собор 27 липня 2023 року остаточно затвердив перехід Православної Церкви України на Новоюліанський календар із початку вересня цього року. З’явився Православний церковний календар на 2024 рік зі змінами, що містить важливі дані про свята, пости та інші богослужбові відомості.

Українська Православна Церква переходить на Новоюліанський календар з 1 вересня 2023 року

Помісний Собор 27 липня 2023 року остаточно затвердив перехід Православної Церкви України на Новоюліанський календар з 1 вересня цього року.

На виконання цього рішення вийшов друком Православний церковний календар на 2024 рік із відповідними змінами, у якому також вміщено місяцеслов на період з 1 вересня 2023 року.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Календар містить інформацію про церковні свята та пости, загальні й щоденні богослужбові відомості, абетковий покажчик чоловічих і жіночих імен святих, довідник про Київську Митрополію, Синодальні установи, єпархії, заклади вищої духовної освіти та фотолітопис життя автокефальної Української Православної Церкви.

Придбати видання можна у книжковій крамниці Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва, а також при єпархіальних управліннях Православної Церкви України.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)